Rozpoczęły się prace związane z przebudową budynku schroniska na terenie parku linowego w Wólce Nadbużnej, oraz budową nowej infrastruktury rekreacyjno - turystycznej. 


    Budynek schroniska zostanie przystosowany do przyjęcia grup zorganizowanych na noclegi. Do tego celu przebudowane i wyposażone będzie poddasze. Poza tym, na placu, zainstalowana zostanie nowa infrastruktura rekreacyjno – turystyczna, m.in. tzw. eurobungy.

    Wykonawcą zadania jest białostocka spółka „Pawo”.

    Na przebudowę Gmina Siemiatycze otrzymała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, działania - „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy "LEADER" w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu.

   Termin zakończenia prac – 11 czerwca 2018 r.wolka park remont 2018 03wolka park remont 2018 02

wolka park remont 2018 06

baza remont 2018 06

baza remont 2018 07