Wieści Gminne

  KGW w Ogrodnikach oraz sołectwo Rogawka zwycięzcami powiatowego etapu w plebiscycie AGRO.

  Gmina Siemiatycze zaprasza do udziału w biegu z przeszkodami „II Extremalna Piątka”.

  16 września Wójt Edward Krasowski, wraz z panią skarbnik Elżbietę Krempin, podpisali umowę z PPHu „Majka” z Siemiatycz na wykonanie zadania „Zmiana sposobu użytkowania części budynku szkoły na funkcję przedszkola ze żłobkiem wraz z przebudową pomieszczeń i rozbudową oraz termomodernizacją budynku użyteczności publicznej”.

  Od 16 września, do 17 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siemiatyczach można oglądać wystawę rysunku 14-letniej Weroniki Mantura, mieszkanki Boratyńca Lackiego w gminie Siemiatycze.

    15 września w Siemiatyczach odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Sybiraka.

    15 września na placu przy świetlicy w Romanówce rozbrzmiewała pieśń, było gwarno i miło.

  W sobotę, 14 września, w Tykocinie odbyły się Dożynki Wojewódzkie, na których Gminę Siemiatycze reprezentowali mieszkańcy: Bacik Dalszych, Bacik Bliższych, Bacik Średnich, oraz przedstawiciele Klubu "Senior+" z Bacik Dalszych.

  Starosta Siemiatycki oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego zapraszają mieszkańców powiatu siemiatyckiego na dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich.

  Podlaski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że w dniach 14 do 18 września 2019 r., na terenie woj. podlaskiego prowadzone będą ochronne szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Strona 1 z 124