Andrzej Nowaczuk, oraz Wójt Gminy Siemiatycze zapraszają na Międzynarodową „Andy Galę 2017". Termin:18-19 listopada 2017 (Siemiatycze). 

Program:

18.11.2017 (sobota):

- 10:00 - zajęcia z 15-krotnym mistrzem świata w thai/kick boxingu Franky "The Flash" Pawlak (Austria) - „Zajazd u Kmicica”,

- 15:30 - oficjalne otwarcie jubileuszu, zajęcia z najlepszym polskim karateką, mistrzem świata karate kyokushin shihanem Piotrem Sawickim (hala widowiskowo – sportowa),

19.11.2017 (niedziela):

- 9:00 - zajęcia z 10-krotnym mistrzem świata w kick boxingu Cezarym Podrazą,

- 10:30 - zajęcia z mistrzem świata w olimpijskim taekwon do Bartłomiejem Turczyńskim,

- 12:00 - zajęcia z mistrzem capoeira z Brazylii Formado Bruto,

- 15:00 - uroczysty obiad, w trakcie którego odbędą się walki na ringu, w których wystąpią zawodnicy "andy", pokazy mistrzów świata oraz nastąpi wręczenie jubileuszowych dyplomów, medali, pucharów i nagród okolicznościowych.    Wśród gości zaproszonych m.in. będą: kickboxer Marek Piotrowski, mistrz świata w kick boxingu Piotr Bąkowski, mistrz świata w k1 Piotr Bąk, "Tetris".    Organizator A.Nowaczuk, TEL.600 201 211 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

     Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu Gminy Siemiatycze.