„Rodzinna przygoda z choinką” - to tytuł świątecznego konkursu dla dzieci i ich rodziców, zorganizowany dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Czartajewie. 


konkurs choinka 2017 01

 

    Zadaniem uczestników było wykonanie choinki dowolną technika i przy użyciu dowolnych materiałów. Wpłynęło ponad 20 prac, które zostały ocenione.

    W konkursie udział wzięli: Dominika Kosińska (Czartajew), Zosia Kłopotowska (Kłopoty Patry), Kasia Kalinowska (Wyromiejki), Patryk Kosiński (Czartajew), Kuba Osiński (Skiwy Duże), Jaś Klimaszewski (Czartajew), Maja Pikulińska (Czartajew), Blanka Kryńska (Siemiatycze), Kacper Kryński (siemiatycze), Igor Łodko (Cecele), Damian Stadnicki (Czartajew, II miejsce), Weronika i Wiktoria Moczulskie (Skiwy Małe), Rafał Wołosiński (Skiwy Małe, II miejsce), Marcin Leoniuk (Leszczka), Michalina Kisiel (Rogawka, III miejsce), Julia i Emilka Moczulskie (Skiwy Małe, I miejsce), Tobiasz Misiuk (Siemiatycze, I miejsce).