Ogólnopolski portal kominiarski Kominiarz.pl, w trosce o jakość powietrza w kraju, organizuje kampanię edukcyjną pt. „Czysty komin – czysta gmina”.

   Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego nasila się problem smogu. Niestety, główną jego przyczyną jesteśmy my sami – jesienią i zimą gospodarstwa domowe emitują do atmosfery ogromne ilości szkodliwych związków przez swoje kominy. Jedynym sposobem na zmniejszenie poziomu zanieczyszczenia jest świadome i ekologiczne ogrzewanie domostw – a więc także edukacja mieszkańców wsi i miast w tym zakresie. Ogólnopolski portal kominiarski Kominiarz.pl, w trosce o jakość powietrza w kraju, organizuje kampanię edukcyjną pt. „Czysty komin – czysta gmina”.

  
     Bieżące informacje na tematy dotyczące: palenia w piecach i kominkach, czyszczenia kominów, wilgotności drewna, sposobów rozpalania w piecu, tlenku węgla itp. na portalu   kominairz logo

    Ostatnie artykuły:

- Wilgotność drewna, a wartość opałowa,

- Palenie śmieci truje dzieci,

- Tyle węgla powinno starczyć na zimę.