Pan Roman Umiastowski, mieszkaniec Romanówki w gminie Siemiatycze, Radny Gminy Siemiatycze, został nominowany do plebiscytu „Gazety Współczenej” na OSOBOWOŚĆ ROKU.

 


    Plebiscyt został podzielony na kategorie:

- kultura,

działalność społeczna i charytatywna,

- samorządność i społeczność lokalna,

- biznes.


     W kategorii SAMORZĄDNOŚC I SPOŁECZNOŚĆ LOKALNA jednym z kandydatów do wygrania w plebiscycie jest właśnie pan Roman Umiastowski. Do 15 lutego trwa pierwszy etap głosowania – powiatowy (do godz. 20.00). Zwycięzcy tych etapów awansują do ścisłego finału.

     Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 19 lutego, i potrwa do środy, 28 lutego, do godz. 20. Zwycięzcy otrzymają statuetki i dyplomy, wręczone podczas uroczystej gali. Laureaci I, II i III miejsca w etapie wojewódzkim, w każdej z kategorii, otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. 


Więcej o plebiscycie na stronie „Gazety Współczesnej”.


Aktualne wyniki głosowania w powiecie siemiatyckim można śledzić tutaj.Aby zagłosować na p. Romana Umiastowskiego,

wystarczy wysłać SMSa o treści ORS.25 na numer 72355.

Koszt jednego SMSa: 2,46 zł z VATumiastowski 01