Stowarzyszenie po raz dziewiąty organizuje imprezę promocyjną pt. "IX Nadbużańskie Ziołowe Spotkania" w Gospodarstwie Agroturystycznym "Ziołowy Zakątek" w Korycinach, stąd zaprasza organizacje, stowarzyszenia i inne podmioty o zgłoszenia swoich stoisk promocyjnych.


    IX Nadbużańskie Ziołowe Spotkania" odbędą się 17 czerwca. Rozpoczęcie nastąpi o godz. 14.00 (przyjazd wystawców/stoisk do godziny 12.00).

    Osoby chętne proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25.05.2018r.

    W sprawie odpłatności za stoisko można dzwonić pod numer telefonu 797 091 197.

  

 

    Formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie Tygla.