17 lipca 2018 r. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku organizuje spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z branży turystycznej i okołoturystycznej.


   Podczas spotkania omówione zostaną możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich, mające na celu wspieranie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, działających w branży turystycznej oraz okołoturystycznej w Polsce Wschodniej, z wykorzystaniem instrumentów finansowych.

    Spotkanie będzie przeznaczone dla przedsiębiorców branży turystycznej i okołoturystycznej. Odbędzie się w dniu 17 lipca 2018 r. w godz. 10.00 – 13.00 w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Białymstoku ul. Poleska 89, sala 318 B, III piętro.

    Rekrutacja na spotkanie trwa do 10 lipca 2018 r., do godz. 14.00, za pomocą elektronicznego formularza dostępnego tutaj. (kliknij WEŹ UDZIAŁ). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na spotkanie, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

    W przypadku pytań lmożna dzwonić pod nr  85 66 54 599, lub pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.