Czwarte miejsce OSP Kłopoty Bujny podczas Powiatowych Zawodów Sportowo - Pożarniczych, rozegranych 8 lipca w Drohiczynie.

zaw pozarnicze powiat 2018 19

Zawody zostały rozegrane według Regulaminu Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych, w konkurencjach: ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami.

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:
    - kobiece drużyny pożarnicze:
1 miejsce – KDP OSP Sieniewice z wynikiem łącznym 124,2 pkt.
2 miejsce – KDP OSP Drohiczyn z wynikiem łącznym 131,7 pkt.
   - ochotnicze straże pożarne:
1 miejsce – OSP Drohiczyn z wynikiem łącznym 98,0 pkt.
2 miejsce – OSP Sieniewice z wynikiem łącznym 102,4 pkt.
3 miejsce – OSP Perlejewo z wynikiem łącznym 105,6 pkt.
4 miejsce – OSP Kłopoty Bujny z wynikiem łącznym 108,6 pkt.
5 miejsce – OSP Koryciny z wynikiem łącznym 121,0 pkt.
6 miejsce – OSP Dołubowo z wynikiem łącznym 121,4 pkt.
7 miejsce – OSP Siemichocze z wynikiem łącznym 151,7 pkt.

OSP Kłopoty Bujny: Kamil Olszewski, Adrian Olszewski, Konrad Oksiuta, Cezary Truszkowski, Adam Kasprowicz, Mateusz Wawrzyniak, Daniel Kazimierczak, Dawid Pawluk, Damian Truszkowski.

Po zakończeniu rywalizacji zwycięskie drużyny zostały nagrodzone pucharami i pamiątkowymi dyplomami.  Zawody zorganizowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach wspólnie z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku OSP RP.