Podlaska Izba Rolnicza, w partnerstwie z Prosperitą Sp.z.o.o., zaprasza na konferencję "Smog - nie  tylko w mieście", która odbędzie się 19 września 2018 r. w godz. 10.00-16.00, w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1.

Do udziału w konferencji zaproszeni są przedstawiciele urzędów miast i gmin, mieszkańców obszarów wiejskich oraz doradców rolniczych.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Białymstoku będzie niedługo ogłaszał nabór dla osób fizycznych (gospodarstw domowych) na pozyskiwanie środków na termomodernizację i wymianę źródeł ciepła - od 30 do 90% kosztów kwalifikowanych lub pożyczki niskooprocentowane na OZE, będzie to jeden z tematów konferencji!

Zapisy pod numerem telefonu: 885 272 730.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Program konferencji zakłada trzy panele dyskusyjne, w czasie których wykłady przedstawią:

1. Dyrektor Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu marszałkowskiego Województwa Podlaskiego- Lech Magrel,
  2. Lekarz pulmonolog,
  3. Doradca Energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku- inspektor Daniel Płoński.

Podczas konferencji poruszane będą zagadnienia dotyczące wpływu zanieczyszczenia powietrza na środowisko naturalne oraz zdrowie ludzi, pozytywnych wzorców postępowania