9 października seniorzy regularnie spotykający się w Klubie „Senior+” w Krupicach zaprosili do siebie seniorów z innej części gminy.

  Do tej pory osoby korzystające z Klubu „Senior+” w Krupicach spotykały się głównie na warsztatach, przy wspólnym gotowaniu, wykonywaniu stroików i innych pracach manualnych. Teraz seniorzy z Krupic postanowili zaprosić do siebie tych, którzy nie mają podobnego miejsca, by nie tylko pokazać im efekty swoich prac, ale i poczęstować potrawami przygotowanymi podczas warsztatów kulinarnych i wspólnych spotkań, jak również zapromować Klub. Do Krupic przyjechali seniorzy z: Romanówki, Baciki Średnich, Tołwina, Bacik Bliższych, Bacik Dalszych, prawie 20 osób.

   Okazją do zorganizowania przyjęcia było też otworzenie mini galerii, oraz kącika pamięci poświęconemu wybitnemu artyście – malarzowi, siemiatyczaninowi, Józefowi Charytonowi (1909 - 1975). Józef Charyton urodził się bowiem w Krupicach.

 

   Wójt Gminy Siemiatycze Edward Krasowski serdecznie dziękuje seniorkom z Krupic za ogrom pracy włożonej w przygotowanie spotkania.

 

krupice senior przyjecie 2018 04

krupice senior przyjecie 2018 05

krupice senior przyjecie 2018 09