Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemiatyczach dysponuje od niedawna nowym samochodem służbowym.

    To Dacia Duster, model z bieżącego roku, fabrycznie nowy, o napędzie 4x4, odebrany z salonu.

   Zakup nowego auta na cele gminnej opieki społecznej był niezbędny. GOPS dysponował wysłużonym Volkswagenem Caddy. Niestety, auto to nie zawsze było w stanie dojechać do wszystkich potrzebujących podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych (grzęzło podczas roztopów i na błotnistej nawierzchni). Nowy samochód jest większy i o większej mocy.

   Uniwersalny samochód służbowy na stanie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej jest koniecznością. Pracowniczki GOPS dziennie pokonują takim autem dziesiątki kilometrów, by dotrzeć do rodzin potrzebujących, wielodzietnych, niezamożnych, korzystających z zasiłków i opieki.

 

dacia 2018 01

dacia 2018 02

dacia 2018 03