Gminna Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach zaprasza uczniów klas IV - V szkół podstawowych z terenu gminy Siemiatycze do udziału w konkursie ekologicznym "Zrób coś ładnego z niczego".

  Ideą konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie, dowolną techniką, przedmiotu codziennego użytku (np. zabawki, ozdoby, pudełka,) z odpadów i/lub surowców wtórnych (torebek foliowych, puszek, butelek plastikowych, makulatury, zakrętek, kapsli itp.)

   Dopuszcza się możliwość wykorzystania innych materiałów(m in. kleju, taśmy itp.), jednak powinny one pełnić rolę pomocniczą i konstrukcyjną, a tym samym nie wpływać na ostateczny kształt projektu.

   Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy do dnia 28 lutego 2019 r. do Gminnej Biblioteki Publicznej w Siemiatyczach.

  Do pracy należy dołączyć wypełnioną Kartę Zgłoszenia (do pobrania poniżej).

   Pracę konkursową można dostarczyć za pośrednictwem szkoły. Każdy uczestnik może przekazać tylko jedną własnoręcznie przygotowaną pracę w dowolnej technice. Oceniane będą wyłącznie prace indywidualne. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez podanie ich do publicznej wiadomości na stronie internetowej Gminy Siemiatycze – www.gminasiemiatycze.pl, oraz facebooku Gminy Siemiatycze.

 

Więcej informacji o konkursie w REGULAMINIE.

  

  KARTA ZGŁOSZENIA

 

zrob cos ladnego 2019 plakat