Bernard Błaszczuk z Siemiatycz zwycięzcą turnieju tenisa stołowego „O Puchar Wójta Gminy Siemiatycze” w kat. „open”, rozegranego 10 lutego, w świetlicy w Bacikach Dalszych.

 

   tenis open 2019 05

 

  Turniej zgromadził ponad 20 uczestników, większość z terenu gminy Siemiatycze. Poziom zawodów był dosyć wysoki. Triumfował wspomniany Bernard Błaszczuk, przed Andrzejem Siekierko z Siemiatycz, oraz Rafałem Markiewiczem z gminy Siemiatycze. Czwartą lokatę zajął Mariusz Marciniuk, piątą Marcin Mantur.

    Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy. Z kolei puchary, oraz nagrody rzeczowe (sprzęt do tenisa stołowego, oraz sportowy) trafiły do najlepszych graczy.

   Organizatorzy postanowili również uhonorować rodziny startujące w turnieju: Ryżyków, Świetlińskich, Siekierków.

   Gratulujemy.

    Nagrody wręczał radny Gminy Siemiatycze p. Roman Umiastowski, inicjator tych zawodów sprzed lat. Turniej został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Siemiatyczach, przy wsparciu sołectwa Baciki Dalsze.

 

tenis open 2019 09