W niedzielę, 10 marca, Przedszkole Gminne odwiedziło mnóstwo dzieci wraz z rodzicami na Dniu Otwartym.

  pg dni 2019 03

 

  Było przedstawienie przygotowane przez rodziców dzieci uczęszczających do tego przedszkola, sporo zabaw, dzieci poznały ścieżkę sensoryczną, personel przedszkola przygotował poczęstunek, była frajda na sali zabaw. Z kolei rodzice mieli dużo pytań, bo przecież to spotkanie z przedszkolem, kadrą i dyrekcją ma pomóc w podjęciu decyzji, czy tutaj od września będą uczęszczać ich dzieci. Dla wielu osób podjęcie decyzji było oczywiste i przed wyjściem zostawili podania o przyjęcie dziecka do przedszkola. Inni potrzebują czasu do namysłu, chcą poznać inne tego typu placówki i na spokojnie podjąć decyzję.

   Dziękujemy wszystkim za wizytę i zapraszamy do zapisów dzieci.

 

pg dni 2019 15
   
  Przedszkole Gminne można będzie odwiedzić jeszcze kilkukrotnie. Dniami otwartymi są wszystkie środy,: 13, 20 i 27 marca w godzinach 9.30 – 11.00. 

  Organizatorzy dni otwartych proszę o zabranie obuwia na zmianę, chęć odwiedzenia przedszkola można też wcześniej zgłosić pod nr tel. 85 656 15 52.

 

  (fot. przedszkole i podlasie.24)