Uwaga sołtysi i radni. Do 26 czerwca przyjmujemy zgłoszenia do udziału w II Zawodach Sołeckich Gminy Siemiatycze.

zaw sol 2019 plakat

W bieżącym roku, tak jak w ubiegłym, zawody sołeckie zostaną przeprowadzone w Wólce Nadbużnej, na terenie parku linowego. Termin - 7 lipca (niedziela). Wzorem roku ubiegłego będą konkurencje sprawnościowe. Sołectwo, które wygra zawody, zdobędzie okazały PUCHAR WÓJTA.

W tym roku, aby urozmaicić wydarzenie, zachęcamy również do udziału w konkurencjach indywidualnych na NAJSILNIEJSZEGO MIESZKAŃCA GMINY SIEMIATYCZE, oraz NAJLEPSZĄ GOSPODYNIĘ GMINY SIEMIATYCZE, które zostaną przeprowadzone w przerwie zawodów sołeckich.

Zapraszamy również osoby indywidualne, oraz organizacje do przygotowywania wypieków i udział w konkursie ciast.

Szczegóły w poniższych załącznikach.

ZAWODY SOŁECKIE - REGULAMIN

ZAWODY SOŁECKIE - KARTA ZGŁOSZENIA