Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” Targi Leśne.

Targi odbędą się 5 - 6 października na terenach wystawowych PODR. Będzie można zakupić materiał szkółkarski oraz uzyskać porady z zakresu ogrodnictwa i sadownictwa. Targi obejmujące swym zakresem każdy sektor ogrodniczy dedykowane są przedstawicielom firm wykonujących ogrody, właścicielom gospodarstw ogrodniczych i szkółkarskich oraz miłośnikom ogrodów.

Podczas tegorocznych Targów wystawcy zaprezentują szeroką gamę roślin i nasion, maszyn do prac ogrodniczych, nawozów i środków ochrony roślin oraz wszystkiego co potrzebne do wyposażenia i aranżacji ogrodów. W tym roku na Targach będą obecne firmy z branży odnawialnych źródeł energii. Będzie możliwość zapoznania się z ich ofertą oraz skorzystania z usług doradców działających w branży OZE. Zostanie też wygłoszony wykład „Fotowoltaika” prąd ze słońca na stoisku firmy Elektron. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zorganizował konferencję pszczelarską.

Wszyscy chętni będą mogli dowiedzieć się o prowadzeniu pasieki w warunkach województwa podlaskiego.

Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”,

Targi Leśne

5-6 października 2019 r.

PROGRAM:

SOBOTA, 5 października:
10.00 Otwarcie Targów Ogrodniczych „Jesień w sadzie i ogrodzie” i Targów Leśnych – Wojciech Mojkowski, Dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – tereny wystawowe
10.30 Wykład – Fotowoltaika prąd ze słońca – tereny wystawowe, stoisko firmy Elektron
10.30         Konkursy: „Dziecko bezpieczne na wsi”, – namiot PODR – tereny wystawowe
11.30 Pokaz tłoczenia soków – Podlaskie Centrum Technologii Rolno-Spożywczych przy PODR Szepietowo

NIEDZIELA, 6 października:
10.00    Rozpoczęcie drugiego dnia Targów – tereny wystawowe
10.00 Konkursy: „Zgadnij co to za roślina?”, „Dziecko bezpieczne na wsi” – namiot PODR – tereny wystawowe