Promocja "Ścieżek edukacyjno - przyrodniczych..."

Dodane przez admin - pon., 01/08/2022 - 21:42

Kategoria

Rozpoczęliśmy promocję „Ścieżek edukacyjno – przyrodniczych Gminy Siemiatycze”.

Nasza inwestycja, zrealizowana przy współudziale funduszy unijnych, zmierzająca ku końcowi, spotyka się z coraz większą popularnością. Jednak nie czekają na doniesienia medialne o wyjątkowym ekoparku zlokalizowanym w Wólce Nadbużnej, rozpoczęliśmy promocję tego miejsca, jeszcze przed jego otwarciem, planowanym na drugi tydzień sierpnia. Jednym z pierwszych etapów zachęcania odwiedzenia „Ścieżek…” jest udział w lokalnych dużych wydarzeniach. Z tego względu, 30 lipca, byliśmy na Dniach Drohiczyna. Efekt – na zdjęciach.

Z naszymi eksponatami będziemy jeszcze na Dialogach Muzycznych w Mielniku (6 sierpnia), oraz Dniach Siemiatycz (13 sierpnia).

 

 

dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni
dni

Strony w dziale: