Leszczka - atrakcje mimo deszczu!

Dodane przez admin - pon., 01/08/2022 - 21:51

Kategoria

Piknik rodzinny w Leszczce (31 lipca), niestety, przyniósł deszcz.

Aura nie przeszkodziła jednak w dobrej zabawie tym mieszkańcom Leszczki i okolicy, którzy zechcieli skosztować zaproponowanych atrakcji – smacznego poczęstunku, słodkich pyszności, dobrej muzyki i wypieków do oceny. W konkursie na „Najsmaczniejsze ciasto” najlepiej oceniono wypiek Beaty Leoniuk, zaś największą furorę zrobił 45 cm pieróg spod rąk Weroniki Tryniszewskiej, nadziewany kapustą.

Współorganizator pikniku – Centrum Integracji Społecznej w Siemiatyczach.

Fundator nagród w konkursach - Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach Stacji.

 

leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka
leszczka

Strony w dziale: