Biesiada w Bacikach Dalszych

Dodane przez admin - pon., 08/08/2022 - 21:35

Kategoria

Zabawa dla najmłodszych i starszych - tak można podsumować Piknik rodzinny, który 7 sierpnia odbył się na placu przy świetlicy w Bacikach Dalszych.

Najmłodsi, tradycyjnie, mieli dmuchany plac zabaw, większość dzieci miało umalowane buzie, były pop corn  wata cukrowa. Starsi delektowali się muzyką na żywo i ucztowali przy kiszce ziemniaczanej, kiełbasce i ogóreczkach. W części artystycznej zaśpiewały zespoły: "Nowina" z Moszczony Królewskiej, " Wrzosy" z Wilanowa, "Ruczajok" z Białowieży, "Kwartet" z Siemiatycz.

II Piknik rodzinny został zorganizowany z inicjatywy rady sołeckiej Bacik Dalszych, przy wsparciu Gminy Siemiatycze i Centrum Integracji Społecznej w Siemiatyczach.

 

bac
bac
bac
bac
bac
bac
bac
bac
bac
bac
bac
bac

Strony w dziale:

Strony w dziale: