Wigilia u Seniorów

Dodane przez admin - pt., 23/12/2022 - 20:09

Kategoria

„… Niech te święta będą radosne, ciepłe, rodzinne. Niech będą wolne od złych emocji i pełne dobrych myśli, a także nadziei na przyszłe dni. Niech będą czasem refleksji nad tym, co w życiu jest ważne… Zaś Nowy Rok niech przyniesie wszystko, co najlepsze… - nowe marzenia i ich spełnienie…” – takie życzenia usłyszeli seniorzy z terenu gm. Siemiatycze, ze strony p. Haliny Leszczyńskiej koordynatorki Klubu „Senior” w Wiercieniu Dużym, podczas spotkania świątecznego, zorganizowanego dla nich, 22 grudnia, w tym właśnie Klubie.

Takie spotkania, to już wieloletnia tradycja. Teraz do Wiercienia zjechali seniorzy z Klubów z: Rogawki, Bacik Dalszych, Ogrodnik. Było mnóstwo życzeń, dzielenie się opłatkiem i prosforą, oraz Wigilia. Nie zabrakło św. Mikołaja z podarunkami, jak również śpiewania kolęd.

W spotkaniu uczestniczyli również przyjaciele Klubu, kierownictwo gminnych jednostek z Wójtem Edwardem Krasowskim, duchowni.

 

 

 

wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig
wig

Strony w dziale:

Strony w dziale: