Walne zebranie w KM "Quercus"

Dodane przez admin - pt., 17/03/2023 - 13:42

Kategoria

11 marca do siedziby Klubu Motorowego „Quercus” w Romanówce zjechali się członkowie i sympatycy tego stowarzyszenia, na walne zgromadzenie sprawozdawczo – wyborcze.

Większość obrad wypełniły sprawozdania za 2022 r. – głównie z działalności Zarządu, oraz za kadencję 2019 - 2023. Zarząd klubu jednogłośnie otrzymał absolutorium z tytułu działalności. We wspomnianej 4-letniej kadencji klub zorganizował, lub był współorganizatorem motorowych wydarzeń lokalnych i ogólnopolskich, m.in. Mistrzostw Polski w Rajdach Enduro, Mistrzostw Polski w Rajdach Cross Country, mistrzostw okręgu białostockiego. Wybrano zarząd na kolejną kadencję, w składzie: Roman Umiastowski (prezes), Mirosław Oleksiuk (wiceprezes do spraw organizacyjnych), Marian Dąbrowski (wiceprezes do spraw sportowych), Tomasz Leoniuk (skarbnik), Rafał Ciosek, Grzegorz Urban, Jacek Czachor (członkowie). W ubiegłym roku klub świętował 20-lecie działalności. Za zaangażowanie w działalność i rozwój sportów motorowych wielu działaczy otrzymało pamiątki z Polskiego Związku Motorowego.

 

 

q
q
q

Strony w dziale:

Strony w dziale: