Uwaga mieszkańcy! do 15 marca można rejestrować się na bezpłatne badania profilaktyczne!

Dodane przez admin - śr., 07/02/2024 - 15:22

Kategoria

Wójt Gminy Siemiatycze informuje, iż od 9 lutego przyjmujemy zgłoszenia w ramach bezpłatnych badań diagnostycznych.

Jak już informowaliśmy – na badania mogą zapisywać się osoby mające powyżej 18 lat, zameldowane na terenie naszej gminy.

Dla zapisanych będą 2 pakiety badań – oddzielne dla kobiet (poziom witaminy D3, hemoglobina glikowana, diagnostyka raka jelita grubego, raka wątroby, raka trzustki i dróg żółciowych, raka jajnika oraz sutka) i dla mężczyzn ( poziom witaminy D3, hemoglobina glikowana, diagnostyka raka jelita grubego, raka wątroby, raka trzustki i dróg żółciowych, raka prostaty).

Rejestracja/zgłoszenia przyjmuje sekretariat Urzędu Gminy, tel. 85 655 28 60 (poniedz. – piątek, 8.00 – 15.00), do 15 marca. Ilość miejsc ograniczona, co związane jest z limitem planowanych badań (ponad 1.500 szt.).

Podczas rejestracji podajemy: imię i nazwisko, wiek, miejsce zameldowania, nr telefonu.

Po rejestracji z naszej strony potrwa weryfikacja zgłoszeń, oraz ustalanie terminów. Następnie skontaktujemy się telefonicznie z osobą zarejetrowaną, informując  o tym, że do odebrania jest voucher uprawniający do bezpłatnego badania profilaktycznego, który trzeba będzie okazać przed badaniem.

Miejsce badań – Punkt Pobrań DIAGNOSTYKA S.A. przy ul. 11 Listopada w Siemiatyczach. Badania będą realizowane w godz. 10.00 – 13.00.

 

bad
bad
bad

Strony w dziale:

Strony w dziale: