W związku z budową nowej linii trasy S – 19 na terenie gm. Siemiatycze (tzw. obwodnicy Siemiatycz) – od piątku, 29 maja (od godz. 13.00), do poniedziałku, 1 czerwca (dokładna godz. nie jest jeszcze ustalona) – zamknięty będzie przejazd do Czartajewa - od strony skrzyżowania ul. Białostockiej i Głowackiego w Siemiatyczach, z ul. Długą w Czartajewie (obok Orlenu).
Dojazd do Czartajewa będzie możliwy ul. Spacerową!
Przyczyna organizacji objazdu – połączenie budowanych odcinków nowej S – 19.