Remont świetlicy w Anusinie

Dodane przez admin - pon., 02/05/2022 - 07:45

Kategoria

Zakończył się remont kolejnej świetlicy.

 

Tak, jak w świetlicach w Romanówce oraz Turnie Dużej, również w Anusinie pilnej wymiany wymagała stara drewniana podłoga. Dlatego deski wraz z legarami zostały zdemontowane, a w ich miejsce, na odpowiedniej podsypce, powstała wylewka betonowa. Ostatnim etapem było ułożenie płytek – popularnych obecnie drewnopodobnych. Poprzednia podłoga była w ciemnym kolorze, nowa jest jasna – dzięki temu odnosimy wrażenie zdecydowanie większej estetyki, jak i nowoczesnej kubatury pomieszczenia.

 

Wykonawca – Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach – Stacji.

 

Jeszcze w tym roku plac przy świetlicy w Anusinie powinien zyskać nasadzenia krzewów.

 

anusin
anusin
anusin
anusin
anusin
anusin
anusin

Strony w dziale:

Strony w dziale: