Dzień Strażaka w Ogrodnikach

Dodane przez admin - wt., 28/06/2022 - 21:02

Kategoria

26 czerwca na placu przy świetlicy w Ogrodnikach zebrało się mnóstwo druhów z terenu gm. Siemiatycze, by świętować Gminny Dzień Strażaka.

Na uroczystość zjechali przedstawiciele OSP z: Krupic, Kłopot B., Słoch Annopolskich, Tołwina, Kajanki, gospodarzami byli strażacy z Ogrodnik. W imieniu druhów modlitwę odmówili kapelani - księża Jan Krasowski i Mirosław Niczyporuk. Wielu strażaków, z rąk wójta Edwarda Krasowskiego oraz prezesa powiatowego OSP Jana Okuniewskiego, odebrało pamiątkowe wyróżnienia. W słowach skierowanych do druhów, zarówno Wójt Gminy Siemiatycze Edward Krasowski, Prezes Zarządu Powiatowego OSP w Siemiatyczach Jan Okuniewski, oraz Komendant Powiatowy PSP w Siemiatyczach st. bryg. Sylwester Uściniak podkreślali ogromne zaangażowanie strażaków OSP nie tylko w działania ratownicze, ale i społeczne, kulturalne i inne. Dzień Strażaka zakończył wspólny obiad.

 

 

straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz
straz

Strony w dziale: