„Dostosowanie budynku świetlicy wiejskiej w Boratyńcu Ruskim do potrzeb klubu „Senior+”

Dodane przez admin - pon., 21/11/2022 - 09:33

Kategoria

 

Trwa remont budynku świetlicy w Boratyńcu Ruskim.

Jest to projekt pod nazwą „Dostosowanie budynku świetlicy wiejskiej do potrzeb klubu „Senior+”.

Celem zadania jest zmiana układu funkcjonalnego świetlicy, by dostosować ją do potrzeb seniorów. W zakres prac wchodzą: budowa nowej podłogi (podłogę drewnianą zastąpiła wylewka betonowa), budowa toalety dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych, wykonanie zewnętrznej pochylni (zjazdu/wjazdu) dla osób niepełnosprawnych, docieplenie stropu, wymiana drzwi. Budynek zyska ogrzewanie elektryczne.

Wykonawca – Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach Stacji.

Remont ma być zakończony jeszcze w bieżącym roku.

 

bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor

Strony w dziale:

Strony w dziale: