Świetlica w Boratyńcu Ruskim w nowym blasku!

Dodane przez admin - wt., 24/01/2023 - 20:13

Kategoria

Nowo wyremontowana świetlica w Boratyńcu Ruskim znacznie zyskała na estetyce i funkcjonalności.

Gmina Siemiatycze pozyskała na ten remont 199.980 zł, w ramach wsparcia finansowego w celu utworzenia Klubu "Senior+". Całość zadania - 416 800 tys. zł.

Budynek zyskał podjazd dla osób z niepełnosprawnościami, jest również sanitariat dla takich osób. Świetlica ma nową podłogę z płytek w nowoczesnym stylu, po uprzedniej wylewce betonowej, co zastąpiło starą podłogę z desek. Jest nowa instalacja elektryczna, sanitariat ogólny, strop został docieplony, zaś wnętrze zyskało nowoczesne oświetlenie.Obudowano też kominek nowymi płytkami. Wnętrze ma zainstalowane ogrzewanie elektryczne. Duże wrażenie robi wyposażenie z kącikiem dla seniorów, co uzupełnia standardowe na sali umeblowanie w postaci zestawów stołów z krzesłami. Wysłużoną drewnianą scenę, która została rozebrana, zastąpiła mniejsza sala. Część mebli jest kolorystycznie zestawiona z zielenią zasłon. Z kolei w kuchni został zamontowany nowy aneks.

Był to projekt pod nazwą „Dostosowanie budynku świetlicy wiejskiej do potrzeb klubu „Senior+”.

Celem zadania była zmiana układu funkcjonalnego budynku, by dostosować go do potrzeb seniorów.

Wykonawca – Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach Stacji.

 

 

 

bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor
bor

Strony w dziale:

Strony w dziale: