Ogłoszenie o szacowaniu zapotrzebowania na węgiel!

Dodane przez admin - wt., 25/10/2022 - 09:11

Kategoria

UWAGA MIESZKAŃCY!

W związku z uchwaloną przez Sejm ustawą o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe, regulującą dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, Gmina Siemiatycze przystępuje do oszacowania ilości ton węgla niezbędnego do zamówienia dla mieszkańców.

Gospodarstwa domowe zainteresowane zakupem węgla dystrybuowanego przez Gminę Siemiatycze mogą zgłosić zapotrzebowanie pod numerem telefonu: 85/655 28 60 wewn. 11 lub wewn. 28,  w godzinach pracy Urzędu Gminy Siemiatycze, tj. poniedziałek - w godz. 8.00 - 16.00, wtorek - piątek w godz. 7:30-15:30, email: sekretariat@gminasiemiatycze.pl lub osobiście w Urzędzie Gminy Siemiatycze do punktu podawczego (parter budynku UG).
 

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie: adresu budynku, numeru telefonu oraz ilości węgla z podaniem asortymentu (miał, groszek, orzech).

Do zakupu preferencyjnego uprawnione będą te gospodarstwa, którym przysługuje dodatek węglowy.

 

UWAGA!!!

Prosimy o poważne potraktowanie niniejszego ogłoszenia i zgłaszanie tylko takiej ilości ton węgla, która będzie mogła być przez Państwa odebrana. Zgłoszenie zapotrzebowania nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku. Wnioski będą przyjmowane dopiero po wejściu w życie ustawy. 

 

 

                                                                                                               Wójt Gminy Siemiatycze  Edward Krasowski

                                                                                                                                          

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: