„Wsparcie inwestycyjne dla przedsiębiorców. Nowe rozwiązania"

Dodane przez admin - wt., 22/03/2022 - 06:06

Polska Strefa Inwestycji, Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach zapraszają na konferencję  „Wsparcie inwestycyjne dla przedsiębiorców. Nowe rozwiązania".

Termin - 25 marca 2022 r., godz. 11.00, w Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach.

Podczas wydarzenia omówione zostaną nowe, obowiązujące od 1 stycznia 2022, warunki uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców z powiatu siemiatyckiego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji (zwolnienie w podatku PIT lub CIT). Ponadto, z myślą o przedsiębiorcach, zaprezentowane zostaną produkty Banku Gospodarstwa Krajowego, a także plany rozwoju sieci dystrybucyjnej gazu Polskiej Spółki Gazownictwa w południowej części województwa podlaskiego.