Zaproszenie na "Nadbużański Festiwal Smaków"

Dodane przez admin - pon., 06/06/2022 - 10:26

Kategoria

"Ziołowy Zakątek" w Korycinach, oraz Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" zapraszają do udziału w „Nadbużańskim Festiwalu Smaków" - wydarzeniu, której celem jest promocja podlaskich smaków, muzyki i rękodzieła.

 

"Festiwal" odbędzie się w Ziołowym Zakątku w Korycinach, 19 czerwca (niedziela), od godz. 14.00.

Dzieci i dorosłych czekają ciekawe konkursy oraz moc atrakcji!

W programie przewidziano min.: występy lokalnych zespołów: Zespół „Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej", Zespół "Polne Maki", Zespół "Kalina", występ Klubu Tańców Polskich „Krajka" z Drohiczyna, animacje z publicznością, występ zespołu "Hoyraky". Gwiazda wieczoru - Wojtek Szumański. Na zakończenie – potańcówka przy muzyce disco z lat '80-'90.

    Dodatkowo przewidziano: warsztaty zielarskie, garncarskie, rzeźby w kamieniu i pieczenia chleba. Będzie irydolog, dom wróżb, ziołowe SPA i wiele innych atrakcji

 

 

koryciny

 

Strony w dziale: