20-lecie Klubu Motorowego "Quercus" Romanówka

Dodane przez admin - śr., 13/04/2022 - 18:38

Kategoria

W obecności przedstawicieli Zarządu Okręgowego PZM w Białymstoku, samorządowców, klubowiczów i sympatyków, oraz mieszkańców gm. Siemiatycze obchodzono 9 kwietnia 20-lecie działalności Klubu Motorowego „Quercus” Romanówka.

Z tej okazji w stronę zarządu Klubu, a przede wszystkim Prezesa p. Romana Umiastowskiego obecni na uroczystości złożyli szereg gratulacji, podziękowań, ciepłych słów i pamiątek. Kilka osób, w tym zasłużonych dla Klubu i okręgu podlaskiego – otrzymało odznaczenia.

- Uważam, że te 20 lat, nie było zmarnowanych. Dzięki naszemu klubowi arena ogólnopolska dowiedziała się, że gdzie jest Podlasie, gdzie są Siemiatycze i gdzie jest mała Romanówka. Był taki okres w działalności Klubu, że pod naszym szyldem jeździło wielu znakomitych zawodników. Odnosiliśmy sukcesy w skali ogólnopolskiej. Dołożyliśmy sporą cegiełkę do promocji siemiatyckiego i nadbużańskiego terenu. Dziękuję wszystkim, którzy byli i są ze mną, oraz z Klubem... - mówił podczas jubileuszu Prezes Roman Umiastowski.

O 10-leciu Klubu można przeczytać tutaj.

 

 

 

quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus

Strony w dziale:

Strony w dziale: