20-lecie Klubu Motorowego "Quercus" Romanówka

Dodane przez admin - śr., 13/04/2022 - 18:38

Kategoria

W obecności przedstawicieli Zarządu Okręgowego PZM w Białymstoku, samorządowców, klubowiczów i sympatyków, oraz mieszkańców gm. Siemiatycze obchodzono 9 kwietnia 20-lecie działalności Klubu Motorowego „Quercus” Romanówka.

Z tej okazji w stronę zarządu Klubu, a przede wszystkim Prezesa p. Romana Umiastowskiego obecni na uroczystości złożyli szereg gratulacji, podziękowań, ciepłych słów i pamiątek. Kilka osób, w tym zasłużonych dla Klubu i okręgu podlaskiego – otrzymało odznaczenia.

- Uważam, że te 20 lat, nie było zmarnowanych. Dzięki naszemu klubowi arena ogólnopolska dowiedziała się, że gdzie jest Podlasie, gdzie są Siemiatycze i gdzie jest mała Romanówka. Był taki okres w działalności Klubu, że pod naszym szyldem jeździło wielu znakomitych zawodników. Odnosiliśmy sukcesy w skali ogólnopolskiej. Dołożyliśmy sporą cegiełkę do promocji siemiatyckiego i nadbużańskiego terenu. Dziękuję wszystkim, którzy byli i są ze mną, oraz z Klubem... - mówił podczas jubileuszu Prezes Roman Umiastowski.

O 10-leciu Klubu można przeczytać tutaj.

 

 

 

quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus
quercus

Strony w dziale: