Mieszkaniec gm. Siemiatycze odniósł kolejny sukces w konkurencji trójboju siłowego!

Dodane przez admin - śr., 13/04/2022 - 19:10

W dniach 6 – 9 kwietnia w Siedlcach odbyły się zawody Pucharu Europy XPC w Trójboju Siłowym dla mundurowych i osób cywilnych.

W zawodach tego typu rangi po raz kolejny udział wziął p. Tomasz Mantur, mieszkaniec gminy Siemiatycze, na co dzień strażak zawodowy i ochotnik, ratownik medyczny. To jego trzeci udział w takich zmaganiach i trzeci indywidualny sukces.

Tym razem nasz mieszkaniec, w konkurencji wyciskania sztangi leżąc, uzyskał swój życiowy wynik – 167,5 kg, zajmując w swojej kategorii wagowej (82,5 kg) I miejsce wśród mundurowych i II wśród uczestników cywilnych.

W tych zawodach p. Mantur startował pod szyldem Gminy Siemiatycze. Kilka dni po zawodach osobiście wybitnego wyniku pogratulował mu wójt Edward Krasowski.

Nasz mieszkaniec nie powiedział w tego typu zmaganiach ostatniego słowa. Jego celem jest osiągnięcie jeszcze lepszego wyniku – co najmniej 170 kg. Tego życzymy i jeszcze raz gratulujemy sukcesu!

mantur