Srebrny medal i drugie miejsce w województwie Piotra Kubeł - ucznia SP Czartajew!

Dodane przez admin - pon., 13/06/2022 - 20:38

Kategoria

13-letni Piotr Kubeł, uczeń Szkoły Podstawowej w Czartajewie, podtrzymując rodzinne tradycje lekkoatletyczne, jako jedyny z powiatu siemiatyckiego zakwalifikował się do wojewódzkiego  finału w biegu na 200 metrów przez płotki, w swojej kategorii wiekowej. W Finale tym wystartowali najlepsi płotkarze, głównie ze szkół o profilu sportowym z Białegostoku i Suwałk. Piotr Kubeł, po zaciętej walce i wyśmienitym finiszu, zdobył tytuł Wicemistrza Województwa Podlaskiego z wynikiem 34,38 sek., poprawiając o 2 sekundy swój rekord życiowy. Wojewódzkie finały odbyły się 7 czerwca w Białymstoku.

Gratujemy sukcesu!

 

 

kubel
kubel

Strony w dziale:

Strony w dziale: