Zakończyły się prace związane z termomodernizacją Szkoły Podstawowej w Szerszeniach.

 

termo szerszenie 01

 
   Była to druga inwestycja związana z projektem „Termomodernizacja obiektów publicznych na obszarze Gminy Siemiatycze”. Pierwsza jest już realizowana w Czartajewie i też dotyczy szkoły podstawowej.

    Wykonawca - firma „Wikbud” Wiesława Kiśluka z Siemiatycz. Kwota oferty – 1.315.291,48 zł.

    W ramach inwestycji przeprowadzone były prace dociepleniowe, wymienione zostały okna i drzwi, zmodernizowano instalację centralnego ogrzewania i oświetleniowa na bardziej energooszczędne, zainstalowane sąą kolektory słoneczne, wymienione kotły, powstaał systemów zarządzania energią.

 

termo szerszenie 02   Celem głównym projektu była poprawa efektywności energetycznej budynków publicznych na obszarze Gminy Siemiatycze poprzez kompleksową termomodernizację z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii oraz energooszczędnych technologii oświetlenia.

   Projekt „Termomodernizacja obiektów publicznych na obszarze Gminy Siemiatycze” realizoway jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. 

 

termo szerszenie 03      

szersz maj 2018 1

szersz maj 2018 2

 

   

   Efekt końcowy:

szersz maj 2018 3

szersz maj 2018 4