Zakończyły się prace związane z remontem wnętrza Szkoły Podstawowej w Szerszeniach.

 

  Prace trwały przez większą część wakacji, oraz wrzesień i część października. Pozostała tzw. „kosmetyka”, co jednak nie przeszkadza uczniom w pełni zacząć korzystać ze wszystkich pomieszczeń.

  Zakres prac był bardzo szeroki. Całe wnętrze zostało gruntownie odnowione: ściany, sufity, podłogi (specjalne gumowe wykładziny), łazienki, sanitariaty, schody, są nowoczesne i ładne barierki, sale lekcyjne oraz korytarze mienią się wieloma kolorami. Wyremontowane zostały zarówno sale lekcyjne, jak i pomieszczenia dla nauczycieli i obsługi. Brakuje jeszcze sporo nowych mebli, które są już zamówione i dojadą najprawdopodobniej w pierwszej połowie listopada.

  Remont był finansowany z budżetu Gminy Siemiatycze.