Gmina Siemiatycze partycypowała w kosztach przebudowy nawierzchni bitumicznej odcinków dróg powiatowych na terenie gminy (Kłopoty – Stanisławy  - Krasewice oraz Rogawka – Korzeniówka)

Gmina dołożyła 300 tysięcy złotych do remontu dróg powiatowych

W drodze przetargu wyłoniono wykonawcę – firmę FREDRO Sp. Z.o.o z Osiecka. Cena oferty to 662949,69 zł za całe zadanie w ramach którego oprócz wyżej wspomnianych dróg przebudowie poddane zostaną nawierzchnie dróg Ostrożany – Koski  Wypychy oraz droga w Grodzisku.

Galeria