Tytuł projektu: Spójność sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i krajowych poprzez poprawę jakości dróg gminnych: Romanówka – Wiercień Duży, Wiercień Duży – Wyromiejki - Czartajew. Projekt został zrealizowany w ramach: Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011

Opis zadań zrealizowanych: Opracowanie dokumentacji, wymiana nawierzchni drogowej.
Zakładany produkt: długość przebudowanych dróg – 8198mb
Zakładanie/osiągnięte rezultaty: skrócenie czasu przejazdu, poprawa bezpieczeństwa komunikacyjnego

Harmonogram finansowy realizacji projektu /w tys. zł/

Nazwa etapu realizacji projektu z podaniem okresu realizacji

Wartość projektu

Budżet gminy

Budżet Państwa

Środki UE

RAZEM

Galeria

Spójność sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i krajowych poprzez poprawę jakości dróg gminnych: Romanówka – Wiercień Duży, Wiercień Duży – Wyromiejki - Czartajew. Spójność sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i krajowych poprzez poprawę jakości dróg gminnych: Romanówka – Wiercień Duży, Wiercień Duży – Wyromiejki - Czartajew. Spójność sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i krajowych poprzez poprawę jakości dróg gminnych: Romanówka – Wiercień Duży, Wiercień Duży – Wyromiejki - Czartajew.