Projekt realizowany w ramach działania 313, 322, 323 „Odnowa i rozwój wsi” objętego PROW na lata 2007-2013 Opis zadań zrealizowanych w ramach projektu opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej, budowa parku linowego (dwóch tras linowych Maluch i Junior), remont dwóch domków letniskowych.

Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna

Tytuł projektu: Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna

Projekt realizowany w ramach działania 313, 322, 323 „Odnowa i rozwój wsi” objętego PROW na lata 2007-2013

Opis zadań zrealizowanych w ramach projektu opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej, budowa parku linowego (dwóch tras linowych Maluch i Junior), remont dwóch domków letniskowych.

Inwestycja przyczynia się do realizacji celów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.
Cel operacji: Wzrost liczby turystów odwiedzających Wólkę Nadbużną poprzez budowę parku linowego i remont dwóch domków letniskowych.

 

Termin zakończenia całości realizacji operacji: 30 września 2014 r.

Wnioskowana kwota w ramach dotacji PROW 2007-2013 - 294 349 zł

 

Informacja i rezerwacja tel. 606 732 613

 

Załączniki do pobrania

  1. Oświadczenia dla dorosłych
  2. Oświadczenia dla opiekunów

 

Media

 

Galeria

Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna Budowa parku linowego i remont dwóch domków letniskowych w miejscowości Wólka Nadbużna

 

Mapa