Rozlicz PIT 2022

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał w efekcie przeświadczenia o kluczowym znaczeniu współpracy między jednostkami samorządu terytorialnego i organizacjami pozarządowymi.

 

pit

 

Projekt łączy kampanię 1,5% dla lokalnych OPP z kampanią lokalnego rozliczania podatku dochodowego dla jednostek samorządu terytorialnego.

W ramach „Wspieraj lokalnie” jednostki samorządu terytorialnego otrzymują możliwość efektywnej realizacji obowiązku wspierania lokalnych organizacji pozarządowych, a jednocześnie stymulowania swoich przychodów z PIT mieszkańców.

Innowacyjna aplikacja do rozliczeń PIT - więcej TUTAJ.

 

 

Program skonfigurowany do rozliczania PIT w gminie Siemiatycze został oznaczony identyfikatorem urzad-gminy-siemiatycze i jest dostępny pod adresem strony internetowej: https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-siemiatycze/

 

 

 

 

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: