Aplikacja "Kiedy śmieci?"

"Kiedy śmieci?" - to darmowa aplikacja z harmonogramem odbioru śmieci w Twojej miejscowości i wskazówkami dotyczącymi zasad poprawnej segregacji. Prosta i przyjazna użytkownikowi aplikacja, którą każdy z nas może zainstalować na swoim smartfonie posiada kilka funkcji ale jedno główne zadanie - to poinformować o zbliżającym się odbiorze odpadów.

 

kiedy smieci

 

Pierwsze kroki z aplikacją

Aby skorzystać z aplikacji należy zainstalować ją na swoim telefonie. Po zainstalowaniu i uruchomieniu wprowadzamy województwo, powiat, gminę i wybieramy miejsce odbioru, które nas interesuje (miejscowość). Po określeniu miejsca odbioru odpadów należy ustawić kiedy chcemy otrzymywać powiadomienia (godzinę i ilość dni przed planowanym odbiorem odpadów).

 

UWAGA! Aby aplikacja działała poprawnie konieczny jest dostęp do internetu. W przypadku braku dostępu przypomnienia nie będą przychodzić.

W aplikacji można przejrzeć harmonogram, zmieniać czas powiadomień oraz dysponować słownikiem odpadowym, dzięki któremu można sprawdzić jak poprawnie segregować i wrzucać odpady do poszczególnych pojemników.

Osoby, które zainstalują aplikację będą dostawać również informację wysłane przez Urząd Gminy Siemiatycze dotyczące gospodarki odpadami.

 

KORZYŚCI Z KORZYSTANIA Z KIEDYSMIECI.INFO

 • nowoczesna i bezpieczna technologia *aplikacja jest anonimowa, nie zbieramy żadnych danych, jedyne co przekazujesz to miejscowość, dla której chcesz otrzymywać powiadomienia),

• darmowa rejestracja,

• nigdy nie zapomnisz wystawić odpowiedniego kosza (otrzymasz powiadomienie o konieczności wystawienia odpowiedniego kosza, sam zdecydujesz na ile wcześniej chcesz otrzymywać powiadomienia),

• brak konieczności drukowania harmonogramów (nie trzeba już drukować harmonogramów, aktualny harmonogram będzie zawsze pod ręką w telefonie).

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://kiedysmieci.info, lub u pracowników Gminy Siemiatycze, pod nr tel. 85 655 28 60 wew. 22.

 

 

kiedy smieci

 

 

 

Strony w dziale: