Rozbudowa oświetlenia ulicznego

oswietlenie

Trwa inwestycja związana z budową oświetlenia ulicznego na terenie gminy Siemiatycze.

Jest to zadanie pod nazwą Budowa i rozbudowa linii elektroenergetycznych oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Siemiatycze, obejmujące budowę nowej sieci oświetleniowej w miejscowościach: kolonia Anusin, Baciki Bliższe, Baciki Średnie, Kłopoty Bujny.

W wszystkich wymienionych sołectwach nowe słupy energetyczne, razem z nowymi lampami, już są. Np. w Bacikach Bliższych już świecą. Reszta nowych punktów czeka na wykonania prac przyłączeniowych.

Łącznie na terenie gm. Siemiatycze zostało zamontowanych 68 nowoczesnych i energooszczędnych lamp, które w wielu miejscach zastąpiły dotychczasowe lampy, oraz zostały zlokalizowane na odcinkach, gdzie ich brakowało.

Wartość zadania – 372 690 zł. Gmina Siemiatycze otrzymała dofinansowanie na to zadanie w wysokości 298 151,91 zł (80%). Źródło dofinansowania – Regionalny Program Operacyjny Woj. Podlaskiego na lata 2014 – 2020.

Wykonawca – Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Anna” z Zambrowa.

 

 

 


Source URL: https://gminasiemiatycze.pl/strona/o-gminie-inwestycje-inwestycje-w-trakcie-realizacji/804-rozbudowa-oswietlenia-ulicznego