Termomodernizacja szkoły podstawowej w Szerszeniach

 

Jest to druga inwestycja związana z projektem „Termomodernizacja obiektów publicznych na obszarze Gminy Siemiatycze”. Pierwsza została realizowana w Czartajewie i też dotyczyła szkoły podstawowej.

    Wykonawca - firma „Wikbud” Wiesława Kiśluka z Siemiatycz. Kwota oferty – 1.315.291,48 zł.

    W ramach inwestycji przeprowadzone były prace dociepleniowe, wymienione zostały okna i drzwi, zmodernizowano instalację centralnego ogrzewania i oświetleniowa na bardziej energooszczędne, zainstalowane zostały kolektory słoneczne, wymienione kotły, powstał systemów zarządzania energią.

Celem głównym projektu była poprawa efektywności energetycznej budynków publicznych na obszarze Gminy Siemiatycze poprzez kompleksową termomodernizację z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii oraz energooszczędnych technologii oświetlenia.

   Projekt „Termomodernizacja obiektów publicznych na obszarze Gminy Siemiatycze” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. 

 

 

szerszenie

szerszenie

szerszenie

szerszenie

szerszenie

szerszenie

szerszenie

szerszenie

szerszenie

szerszenie

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: