Remont strażnicy w Słochach Annopolskich

Remont był dwuetapowy.

W 2017 r. garaż OSP w Słochach Annopolskich wzbogacił się w nowe wrota do wjazdu samochodu gaśniczego, oraz nową posadzkę, wymieniono też okna. Remonty zostały sfinansowane z dotacji państwowej, oraz Urzędu Gminy Siemiatycze. To zasługa również druhów z tej miejscowości, którzy sami wykonali część prac.

Z kolei w 2018 r. zakończono remont garażu. Zakres prac: remont ścian wewnętrznych, budowa łazienki, adaptacja pomieszczenia do celów socjalnych. Tym samym użytkowanie oraz korzystanie ze strażnicy stało się bardziej funkcjonalne i przyjemniejsze. Prace te finansowane były z budżetu Gminy Siemiatycze (22 590 zł), oraz Komendy Głównej PSP. (7 500 zł). Słochy Annopolskie przekazały też na te prace 10 000 zł z funduszu sołeckiego.

slochy