Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na cele przedszkola, żłobka i urzędu gminy

 

 Przebudowa budynku byłego gimnazjum gminnego, z przystosowaniem na żłobek, przedszkole, oraz urząd gminy - zakończona.

   Zakres prac był bardzo szeroki. Powstały nowe sale do celów przedszkolnych, dwie windy, stołówka, są nowe okna, drzwi, wszystkie instalacje, budynek zyskał nowy system grzewczy i system fotowoltaiki, powstała nowoczesna sala konferencyjna an cele urzędu, nowoczesny system klimatyzacji.

  Zadanie było realizowane w ramach kilku projektów, w tym w ramach zadania „Termomodernizacja obiektów publicznych na obszarze Gminy Siemiatycze”, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020. Szczegóły tego projektu dostępne TUTAJ.

 Wykonawca - przedsiębiorstwo „Majka” z Siemiatycz.

 

 

 

termo ug

termo ug

termo ug

termo ug

termo ug

termo ug

termo ug

termo ug

termo ug

termo ug

termo ug

termo ug

urzad

 

 

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: