Agroturystyka u Marty - Kolonia Rogawka

Domek jest wyposażony w: aneks kuchenny, salonik z kominkiem, łazienkę, sypialnię. Do dyspozycji gości oferujemy 5 miejsc noclegowych – podwójna sofa rozkładana na parterze, łóżko pojedyncze i rozkładana podwójna sofa (antresola). Domek wyposażony jest w telewizor oraz wi-fi.

  Działka jest ogrodzona, na niej znajdują się: obszerny parking, duży taras z grillem, stołem i ławkami, miejscem na ognisko. Można zabrać ze sobą czworonoga.

  Około 4 km od działki znajduje się miasto Siemiatycze - miejsce wypadowe do atrakcyjnych turystycznie i historycznie miejsc – Białowieża, Ciechanowiec, Drohiczyn, Mielnik. Ok 1 km znajduje się ścieżka rowerowa ciągnąca się z Siemiatycz do Ciechanowca

  Również blisko znajduje się rzeka Bug, Baza Turystyczno – Rekreacyjna z parkiem linowym. Miejsce jest ciche, spokojne, okolica urokliwa.

  Oferta jest sezonowa (wiosna, lato, jesień).

  Tel. 500 153 410

Agroturystyka u Marty - Kolonia Rogawka
Agroturystyka u Marty - Kolonia Rogawka
Agroturystyka u Marty - Kolonia Rogawka
Agroturystyka u Marty - Kolonia Rogawka
Agroturystyka u Marty - Kolonia Rogawka
Agroturystyka u Marty - Kolonia Rogawka
Agroturystyka u Marty - Kolonia Rogawka
Agroturystyka u Marty - Kolonia Rogawka

Strony w dziale:

Strony w dziale: