Domki Letniskowe w Wólce Nadbużnej

Gmina Siemiatycze oferuje turystom odwiedzającym gminę w sezonie letnim osiem domków letniskowych położonych w Wólce Nadbużnej nad brzegiem rzeki Bug.

Gmina Siemiatycze oferuje turystom odwiedzającym gminę w sezonie letnim osiem domków letniskowych położonych w Wólce Nadbużnej nad brzegiem rzeki Bug. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do linii brzegowej rzeki Bug istnieje możliwość przycumowania kajaków do przystani - mariny oraz przyrządzenia posiłków pod dużą wiatą grillową lub grillu murowanym obok schroniska. Na terenie całego obiektu możliwy jest dostęp do bezpłatnego internetu poprzez sieć WiFi. Istnieje także możliwość zapoznania się z aktualną informacją turystyczną w infokiosku.

ul.: Baza Turystyczno Rekreacyjna Wólka Nadbużna
miejscowość: Wólka Nadbużna
kod poczt.: 17-300
nr. tel.: 606732613
strona internetowa: http://park.gminasiemiatycze.pl
e-mail: btr@gminasiemiatycze.pl

 

Domki Letniskowe w Wólce Nadbużnej
Domki Letniskowe w Wólce Nadbużnej
Domki Letniskowe w Wólce Nadbużnej

Strony w dziale:

Strony w dziale: