"Bug wie gdzie" - zespół domków całorocznych w Wólce Nadbużnej

„Bugwiegdzie” – to zespół domków wypoczynkowych, całorocznych.  Domy są propozycją dla osób ceniących komfort, piękno i detal, poszukujących miejsca na wypoczynek wśród podlaskiej natury lub dobrej bazy wypadowej do zwiedzania okolicznych atrakcji. Luksusowe wyposażenie sprzyja relaksowi i koi po aktywnie spędzonym czasie w okolicy.

 

bug

 

Domy znajdują się w bliskiej odległości rzeki Bug. Otoczone naturą, lasami i łąkami, są oazą spokoju i odpoczynku. Zarówno w domach, jak i w ogrodzie znajduje się wiele udogodnień, które sprawią, że pobyt w naszych domach jest przyjemnością.

Oferta: sauna, wędki, grill, plac zabaw.

tel. 669 229 024

e-mail: biuro@bugwiegdzie.pl

https://domnadbugiem.com.pl/

 

 

bug
bug
bug
bug
bug
bug
bug
bug
bug
bug
bug
bug
bug
bug

Strony w dziale:

Strony w dziale: