Szlaki kajakowe

Audio file

Na najpiękniejszym odcinku rzeki Bug, zwanym Podlaskim Przełomem Bugu rokrocznie, od roku 2001, na przełomie czerwca i lipca odbywa się Promocyjny Spływ Kajakowy rzeką Bug. Po obydwu brzegach rozciągają się wspaniałe przyrodniczo tereny oraz liczne zabytki często zniszczone zębem czasu i zawieruchami historii. Impreza łączy aktywny wypoczynek w kajaku, z poznawaniem ciekawych miejsc w towarzystwie przewodnika. W imprezie biorą udział miłośnicy kajakarstwa z Polski i z zagranicy. Spływ na trasie Mielnik- Drohiczyn- Brok dostępny w opcji dwu- i sześciodniowej.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Gmin, Powiatów i Regionów Nadbużańskich oraz Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach. Aktualne informacje oraz relacje z lat poprzednich znajdują się na stronie

www.siemiatycze.pl

Strony w dziale: