Noclegi

  Proponujemy wypoczynek w swojskich klimatach. To idealne miejsce na odpoczynek i możliwość oderwania się od codzienności dla całej rodziny, lub grona znajomych.

    Agroturystyka, noclegi w Wólce Nadbużnej.

    Agroturystyka nad Bugiem, w Wólce Nadbużnej.

     Zapraszamy Państwa do Ogrodnik na Podlasiu położonych przy rzece Bug.

Gmina Siemiatycze oferuje turystom odwiedzającym gminę w sezonie letnim osiem domków letniskowych położonych w Wólce Nadbużnej nad brzegiem rzeki Bug.

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowo otwartego obiektu spa & wellness Centrum Odnowy i Folkloru Podlaskiego "ETERNITE" znajdującego się w Wólce Nadbużnej w powiecie siemiatyckim.

ul.: Romanówka 44 miejscowość: Siemiatycze kod poczt.: 17-300 nr. tel.: 601 674 074

ul.: Krupice 40 miejscowość: Siemiatycze kod poczt.: 17-300 nr. tel.: 85 655 38 41

Ośrodek wczasowy położony jest na terenie Parku Krajobrazowego w sosnowym lesie nad rzeką Bug, 10 km od Siemiatycz przy trasie Białystok - Lublin (140 km od Warszawy). Gwarantujemy Państwu unikalny mikrorklimat Podlaskiego Przełomu Bugu, a także prawdziwy relaks w nieskażonym środowisku "Zielonych Płuc Polski".

Do dyspozycji gości są 2, 3 i 4 osobowe pokoje (łazienka i dostęp do kuchni). Zakwaterowanie może być połączone z częściowym lub całkowitym wyżywieniem.

Agroturystyka Miłkowski Jan oferuje 15 miejsc noclegowych w 5 pokojach wraz z aneksem kuchennym i salonem dziennym. Łazienka (2prysznice i 2 wc) oddzielna. Do wypożyczenia rowery. Relaks wędkarski nad stawem i altanka z grillem.

ul.: Boratyniec Lacki 11 miejscowość: Siemiatycze kod poczt.: 17-300